Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení

Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení - Jeho svatost Dalajlama XIV., | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.,. Číst Dalajlamova knížka o mystice: Základy učení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Mystika v buddhistickém pojetí, velmi racionální a praktická, je zaměřena na mysl; její „zkrocení“ vede k pravému poznání a osvobození. Předmluva Roberta Thurmana představuje spíš vyznání, které vás vyladí do tóniny, v níž můžete zcela přirozeně rezonovat s dalším textem. Zasvěcený úvod editorky Renuky Singhové přidává kontext k dalajlamovým slovům, v nichž se s naprostou samozřejmostí proplétají různé směry i staletí jako fasety na jediném drahokamu. Autentickému záznamu přednášky předcházejí dalajlamovy citáty. Knížku uzavírá glosář nejdůležitějších pojmů a jmen, který usnadňuje orientaci.


...amova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější ... Dalajláma :: HLEDAJICI.CZ ... . Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působi ... E-kniha: Dalajlamova knížka o mystice | Knihy.ABZ.cz ... . Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ale o to působivější. Všem zájemcům o buddhistickou nauku se dostává do rukou dílo, které může obohatit život každého čtenáře a ukázat smysl vnitřního života. Mystika v buddhistickém pojetí, velmi racionální a praktická, je zaměřena na mysl; j Dalajlamova Knížka o mystice je drobná a nenápadná, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY