Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané

Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané - Hana Čechová Šimková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Čechová Šimková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Čechová Šimková. Číst Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, které budou chutnat jak diabetikům, tak těm, kdo chtějí omezovat cukr ve své stravě. U mnoha receptů naleznete i alternativu ve variantě bezlepkové nebo bezlaktózové. Cílem autorky také je, ukázat osobám s diabetem, že i s touto nemocí si mohou užívat radosti.


...ecepty mají nízkosacharidové složení ... Sladke peceni pro diabetiky levně | Mobilmania zboží ... . Jsou to prostě dobroty, které budou c. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ... Dobroty pro diabetiky Sladké i slané Dobroty pro diabetiky: Sladké i slané (978-80-264-2569-4) Kniha - autor Hana Šimková, 132 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky n ... Kniha Dobroty pro diabetiky - Sladké i slané - Hana ... ... . Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY