Mussoliniho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin

Mussoliniho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin - Graeme Donald | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Graeme Donald
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mussoliniho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mussoliniho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Graeme Donald. Číst Mussoliniho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historie není jen soubor notoricky známých příběhů významných osobností. Ve skutečnosti se doslova hemží zapomenutými a neopěvovanými postavami, jejichž někdy plánované, někdy neúmyslné skutky měly dalekosáhlé následky. Osudy jiných statistů zase poznamenaly velké dějiny způsobem, že z toho jde hlava kolem. A pak tu jsou činy, za nimiž sice stojí proslulí velikáni, ale o kterých se v hodinách dějepisu z nejrůznějších důvodů neučí. O tom všem pojednává tato nesmírně zábavná publikace.Seznámíte se v ní kupříkladu s titulním Mussoliniho holičem, jenž znal nejostudnější tajemství svého vysoce postaveného zákazníka; s hercem a hlasatelem, který za druhé světové války podle všeho namluvil některé z nejslavnějších projevů Winstona Churchilla; se šťastlivcem, jenž přežil výbuchy atomových bomb v Hirošimě i Nagasaki; nebo třeba s vrahem muže, který spáchal atentát na prezidenta Lincolna. A tím to zdaleka nekončí! Vydejte se s námi do zákulisí novodobé historie a odhalte zcela nové stránky zdánlivě dobře známých událostí.


...niho holič: a další příběhy malých postav velkých dějin Graeme Donald Nakladatel: Mladá fronta 2019 Kniha Mussoliniho holič a další příběhy malých postav velkých dějin od nejnovějších dle oblíbenosti (palců) dle uděleného hodnocení Přidat komentář Kniha: Mussoliniho holič -- a další příběhy malých postav velkých dějin - Graeme Donald Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Mussoliniho holič - Český dialog ... . Kniha Mussoliniho holič a další příběhy malých postav velkých dějin . Historie není jen soubor notoricky známých příběhů významných osobností. Ve skutečnosti se doslova hemží zapomenutými a ... Kniha: Mussoliniho holič(Graeme Donald) za 13,07€ | Gorila ... . Kniha Mussoliniho holič a další příběhy malých postav velkých dějin . Historie není jen soubor notoricky známých příběhů významných osobností. Ve skutečnosti se doslova hemží zapomenutými a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY