Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání

Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání - Renata Kociánová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Renata Kociánová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Kociánová. Číst Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace postihuje multidisciplinární základ personálního řízení a jeho aspekty ve vývoji managementu 20. století včetně tradičního japonského přístupu a vývoje personalistiky v České republice. Zaměřuje se na proměny personální práce ve 20. století, zvláště na koncepci řízení lidských zdrojů. Autorka se zabývá vlivy na personální oblast v organizaci, personální strategií a politikou, sociální politikou organizace a odpovědností za personální řízení v organizaci. Pozornost je věnována rovněž trendům po roce 2000, jako je např. sociální odpovědnost organizace, work-life balance, alternativní pracovní úvazky, talent management, age management, diversity management či měření lidského kapitálu. Kniha je určena všem, kdo se zabývají řízením a vedením lidí, a to jak na odborné úrovni, tak v praxi.


...: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání Učebnice popisuje vývoj managementu a proměny personální práce ve 20 ... KOCIANOVÁ, Renata : Personální řízení ... . století i aktuální trendy v oblasti řízení lidských zdrojů. E-kniha: Personální řízení -- Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání - Renata Kocianová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. 3.5 Principy tradičního japonského řízení v personální oblasti 3.6 Vývoj personálního řízení v České republice 4. PROMĚNY P ... PERSONÁLNÍ ŘÍZENÍ - Alza ... . 3.5 Principy tradičního japonského řízení v personální oblasti 3.6 Vývoj personálního řízení v České republice 4. PROMĚNY PERSONÁLNÍ PRÁCE VE 20. STOLETÍ 4.1 Etapy ve vývoji personálního řízení 4.2 Koncepce řízení lidských zdrojů 4.2.1 Pojetí řízení lidských zdrojů 5. Personální řízení: Východiska a vývoj, 2., přepracované a rozšířené vydání - Ebook written by Kocianová Renata. Read this boo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY