Český Kocourkov: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed

Český Kocourkov: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed - Oldřich Dudek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Oldřich Dudek
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Český Kocourkov: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český Kocourkov: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřich Dudek. Číst Český Kocourkov: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed Online je nyní tak snadné!

POPIS


CHCETE VĚDĚT, proč se při televizní diskuzi Paroubka s Nečasem nervově zhroutil moderátor Moravec? CHCETE VĚDĚT skutečnou pravdu, proč pražský primátor Bém odletěl do Himálají? CHCETE VĚDĚT, proč se poslanec Sobotka žere? CHCETE VĚDĚT, jaký výsledek měla reinkarnace Radka Johna v Anděla spásy? CHCETE VĚDĚT, proč se poslanec Škromach rozplakal? Kniha je doprovázena autorovým kresleným humorem a určitě se stane nepostradatelnou pomůckou každého českého voliče. Žít v České republice je zkrátka hobby!


...zí 6. května 2010 pod vyčerpávajícím názvem ČESKÝ KOCOURKOV ANEB MALÉ OHLÉDNUTÍ PŘED VELKÝM SKOKEM VPŘED ... Knihy na téma: Humoristické příběhy | Dobré Knihy.cz ... . Kniha je doprovázena autorovým kresleným humorem a určitě se stane nepostradatelnou pomůckou každého českého voliče. Žít v České republice je zkrátka hobby! (malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed) To vše a mnohem více se dozvíte v nové knize humoristy Oldřicha Dudka, která vychází 6. května 2010 pod vyčerpávajícím názvem ČESKÝ KOCOURKOV ANEB MALÉ OHLÉDNUTÍ PŘED VELKÝM SKOKEM VPŘED. Če ... 18748796 - Viaf ... . května 2010 pod vyčerpávajícím názvem ČESKÝ KOCOURKOV ANEB MALÉ OHLÉDNUTÍ PŘED VELKÝM SKOKEM VPŘED. Český Kocourkov Autor: Dudek, Oldřich Nakladatel: BVD EAN: 9788087090299 ISBN: 978-80-87090-29-9 Originál: Malé ohlédnutí před velkým skokem vpřed Popis: 1× kniha, vázaná, 191 stran, česky ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY