Čtyři vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Země

Čtyři vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Země - Alberto Villoldo | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alberto Villoldo
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtyři vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtyři vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alberto Villoldo. Číst Čtyři vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha přináší moudrá učení, jež byla střežena tajnými společenstvími Správců Země, léčiteli a léčitelkami z Jižní Ameriky. Čtyři vhledy uvádějí, že celé stvoření – lidé, velryby a dokonce i hvězdy jsou světlem, které se projevilo ve hmotě díky síle záměru. Správci Země používají vhledy k léčení nemocí, úlevě od emocionálního utrpení a k vytvoření nového těla, jež se léčí a stárne jinak. První vhled nás učí odložit citová zranění minulosti tak, jako had shazuje kůži: najednou. Ukazuje nám, že nejsme příběhem, který o sobě vyprávíme, ani svou minulostí, ale hrdinou vlastního života. Díky druhému vhledu zjistíme, jak překonávat strach a hněv, abychom mohli žít v harmonii.Třetí vhled nás vede k vystoupení z lineárního času a k zakoušení nekonečna, odkud lze napravit události ještě předtím, než se přihodí, a uzdravovat své předurčení. Čtvrtý vhled nás probouzí z kulturního tranzu, k němuž jsme byli vychováni, a učí nás utvářet nový svět plný radosti, hojnosti a smyslu.


...vhledy: Moudrost, síla a milost Správců Zem ... Bílý oheň: Spirituální vhledy a učení mistra advaita zenu ... ... ... Tato kniha přináší moudrá učení, jež byla střežena tajnými společenstvími Správců Země, léčiteli a léčitelkami z Jižní Ameriky. Čtyři vhledy uvádějí, že celé stvoření - lidé, velryby a dokonce i hvězdy jsou světlem, které se projevilo ve hmotě díky ... Čtyři vhledy - Moudrost, síla a milost Správců Země ... Tato kniha přináší moudrá učení, jež ... Kniha Čtyři vhledy Moudrost, síla a milost Správců Země ... ... .. Tato kniha přináší moudrá učení, jež byla střežena tajnými společenstvími Správců Země, léčiteli a léčitelkami z Jižní Ameriky. Čtyři vhledy uvádějí, že celé stvoření - lidé, velryby a dokonce i hvězdy jsou světlem, které se projevilo ve hmotě ... Čtyři vhledy : moudrost, síla a milost Správců Země / Alberto Villoldo ; z anglického originálu The fou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY