Umění filmu: Úvod do studia formy a stylu

Umění filmu: Úvod do studia formy a stylu - David Bordwell, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Bordwell,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění filmu: Úvod do studia formy a stylu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění filmu: Úvod do studia formy a stylu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Bordwell,. Číst Umění filmu: Úvod do studia formy a stylu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Překlad devátého vydání legendární knihy amerických autorů Davida Bordwella a Kristin Thompsonové. Kniha poprvé vyšla v roce 1979 a od té doby se stala základní učebnicí pro obory filmových studií po celém světě. Vedle zájemců o filmová studia dokáže oslovit i širokou čtenářskou obec svým jasným, přehledným a systematickým výkladem fenoménu filmu. Kniha je doplněna ohromným množstvím obrazového materiálu, na němž je probíraná látka názorně předvedena. Čtenáři se nabízí jedinečná možnost porozumět základním tvůrčím filmovým kategoriím, jako jsou kamera, střih, zvuk apod., rozkrýt způsoby vyprávění příběhů, pochopit způsob fungování filmových žánrů atd.


...filmu Úvod do studia formy a stylu. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Umění filmu. Úvod do studia formy a stylu - Bordwell David ... ... . Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po ... Umění filmu book. Read 81 reviews from the world's largest community for readers. Překlad devátého vydání legendární knihy amerických autorů Davida Bordw... Ačkoli dosud nebyla kniha Davida Bordwella a Kristin Thompsonové ... Umění filmu -- Úvod do studia formy a stylu - Knihy.ABZ.cz ... . Překlad devátého vydání legendární knihy amerických autorů Davida Bordw... Ačkoli dosud nebyla kniha Davida Bordwella a Kristin Thompsonové Umění filmu: Úvod do studia stylu a formy (Film Art: An Introduction) vydána česky, je třeba jí už nyní v českém prostředí přiznat nesporný vliv a určitou popularitu.Tato základní, nejrozšířenější učeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY