Dieta po italsku

Dieta po italsku - Gino d´Acampo | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gino d´Acampo
DIMENZE
4,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Dieta po italsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dieta po italsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gino d´Acampo. Číst Dieta po italsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


100 zdravých italských receptů, které vám pomohou zbavit se přebytečných kilogramů.„I“ dieta je založena na tradiční italské kuchyni, jejímž základem jsou zdravé potraviny. Jídla jsou jednoduchá, lze je snadno připravit. Vědecké studie zjistily, že středomořskou stravou docílíte většího úbytku na váze než nízkotučnou dietou, i když obě dvě nabízejí stejné množství kalorií. Přední dietoložka sestavila z receptů jídelníček, podle kterého budete hubnout, ale lásku k jídlu neztratíte.


...a po italsku v kostce. Tahle dieta není přísný plán na hubnutí, ale spíše cesta, jak změnit jídelní návyky, a to navždy ... Rajská polévka recept - Vareni.cz ... . Když to začnete praktikovat, zhubnete v průměru až o 1 kg týdně! Změňte myšlení a začněte od začátku: nakupujte zodpovědně, sami si vařte z čerstvých surovin, vařte jen jedno jídlo ... Takže po ňom idú nielen lupiči, ktorí chcú ukradnuté peniaze späť, ale aj polícia. Rosetta sa cítí ako Bonnie, ale Leo si moc ako Clyde nepripadá, asi preto, že nie je švihák ... Dieta po italsku Autor: d´A ... Kniha Dieta po italsku - 100 zdravých italských receptů ... ... . Rosetta sa cítí ako Bonnie, ale Leo si moc ako Clyde nepripadá, asi preto, že nie je švihák ... Dieta po italsku Autor: d´Acampo, Gino Nakladatel: Ikar EAN: 9788024916651 ISBN: 978-80-249-1665-1 Originál: The Italian Diet Překlad: Hajerová, Lenka Popis: 1× kniha, brožovaná, 188 stran, česky Rozměry:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY