Beze zbraně

Beze zbraně - Zofia Kossaková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zofia Kossaková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Beze zbraně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Beze zbraně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zofia Kossaková. Číst Beze zbraně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve svém románu Beze zbraně se polská autorka Zofia Kossaková vrací do pohnuté doby 12. a 13. století a líčí prostředí, jež tvoří pozadí křižáckých výprav do Svaté země. Na historicko-náboženském podkladu pak rozvíjí několik příběhů tehdejších představitelů náboženské, politické a kulturní Evropy, ať už je to nezáviděníhodný úděl kardinála Pelagia, který svou pýchou a nezkušeností zničí celé křižácké vojsko, či milostný románek nového jeruzalémského krále Jana de Brienne s tragickými následky, nebo vrchol slávy a vnitřní přerod slavného trubadúra Viléma Diviniho. Mezi těmito velikány vykresluje méně známý úsek života sv. Františka z Assisi, zakladatele řádu františkánů, který nakonec sám a beze zbraně dosáhne toho, co se mnohatisícovým vojskům nepodařilo, když si svou radostí a odvahou získá srdce velkého a obávaného sultána a zachraňuje to, co se zdálo být nenávratně ztraceno.


...na je užitečná jak pro příslušníky armádních sil, tak v každodenních situacích ... Beze zbraně - Paulinky.cz ... . Kniha Sebeobrana - Boj beze zbraně je napsána pro laiky a vysvětluje, jak si poradit při neočekávaném napadení, a to ať už jste doma, užíváte si večer venku, nebo prostě jen jdete po ulici. u mně už taková tradice, ale u něj na to že má dobře metrák bych už přeci jen nějaké ty zbraně čekal. Nicméně nijak mu to nevadilo když bez bázně a hany přeš... SUPPORT A CREATOR: DOD ... Vyhrál jsem bez zbraní! 🚫 - YouTube ... . Nicméně nijak mu to nevadilo když bez bázně a hany přeš... SUPPORT A CREATOR: DODOEU https://goo.gl/y9bnKr - Můj twitch kanál - Streamuju každý den. DEJ *ZOBRAZIT VÍCE* pro více info HOĎ ZVONEK https://goo.gl/NTSFL6 DĚKUJU MOC ️ ... Borek - Zdenál beze zbraně. Digladior. April 14 at 3:58 AM · Protože nemáme aktuálně žádné cvičební video, tak vám posíláme vzpomínku na seminář scé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY