Vytváření věcí

Vytváření věcí - Bruce Sterling | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bruce Sterling
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytváření věcí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vytváření věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Sterling. Číst Vytváření věcí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press, pojednává o historii a budoucnosti navrhování věcí z hlediska futurologických perspektiv designu. Sterling jako spisovatel science fiction dokáže pracovat s neologismy a v knize vytváří úžasná spojení moderních a starých technologií, nových kategorií objektů v sítích programovatelných systémů. Knížka je koncipována jako řez napříč různými obory designu. Zároveň je i futurologickou explikací a nabízí inspiraci jak studentům UMPRUM, tak veřejnosti, které není cizí pochopit technosociální proměny současnosti a blízké budoucnosti. K vydání připravují Petr Krejzek a Pavla Pauknerová.


...ení věcí book. Read reviews from world's largest community for readers ... Vytváření věcí | VYSOKÁ ŠKOLA UMĚLECKOPRŮMYSLOVÁ V PRAZE ... ... . Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u ... Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press, pojednává o historii a budoucnosti navrhování věcí z hlediska futurologických perspektiv designu. Vytváření věcí - Bruce Sterling | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Propojte vaše týmy pro budoucnost vytváření věcí kolem nás. Propojte návrh, konstrukci, průmyslový design, výrobu, dodavatelské ... Kniha: Vytváření věcí - Bruce Sterling | Knihy.ABZ.cz ... . Propojte návrh, konstrukci, průmyslový design, výrobu, dodavatelské řetězce, marketing, obchod, d... Tvořílci.cz - internetový obchod s výtvarnými potřebami. Oficiální dodavatel a distributor produktů zn. Pergamano v ČR. Oficiální distributor Pergamano International pro ČR a SR Tvořílci.cz jsou distributorem produktů Pergamano Máte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY