Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů

Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů - Richard Změlík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Změlík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Změlík. Číst Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Práce orientovaná na sémantiku pojmenování tzv. základových barev ve fikčních narativech Jana Čepa,si klade tři hlavní cíle: 1) s ohledem na problematiku jazykových pojmů základových barev funkčně usouvztažnit lingvistický výzkum s výzkumem orientovaným primárně literárněvědně, 2) otestovat možnosti a limity zvolených empirických metod v kontextu literární vědy, 3) pokusit se výsledky těchto metod funkčně propojit s konkrétní literárněvědnou interpretací.


...alizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů-- autor: Změlík Richard Imaginace genů Sociologická perspektiva-- autor: Šlesingerová Eva Úvod do teorie jazykové správnosti-- autor: Beneš Martin Maxwellův démon-- autor: Trinkewitz Zdeněk Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních ... Myšlenkové tvoření | Odborná literatura a právnická ... ... ... s ohledem na problematiku jazykových pojmů základových barev funkčně usouvztažnit lingvistický výzkum s výzkumem orientovaným primárně literárněvědně, 2) otestovat možnosti a limity zvolených empirických metod v kontextu literární vědy, 3) pokusit se ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů Odborné publikace 1. vydání ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí ... ... ... Konceptualizace barev v narativní fikci na pozadí kvantitativních modelů Odborné publikace 1. vydání...SOUVISEJÍCÍ KNIHY