Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách

Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kuriózní kniha poněkud vybočující z řady běžné ezoterické literatury. Přiblíží vám, jak se v různých částech světa a v různých obdobích vykonávala základní tělesná potřeba, a to způsobem odborně faktografickým, patřičně humorným a snad i osvětovým. Kromě záchodů v textu najdete i analýzu širší problematiky zacházení s odpadem vůbec, takže se dozvíte i něco o kanálech, popelnicích a dalších příslušných nádobách. Text je doplněn četným obrazovým materiálem a citáty z dobových dokumentů a ukončen kuriózní sarkastickou povídkou z pera ruského autora.


...a meditace Místa meditace: Toalety a záchody v různých kulturách Nakladatel: Eugenika 2011 Kniha: Místa meditace - Kolektív ... Spánek a sny (výsledky průzkumu) ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (toalety a záchody v různých kulturách) Předmětná hesla Osobní hygiena Odpad. Související tituly dle názvu: Toalety a záchody v různých kulturách . Eugenika, 2011. Vydavateľstvo Eugenika, ... Túto knihu som dostala ako darček, avšak keď som ju začala čítať, tak mi bo ... Ezoterická a duchovná literatúra - auraknihy ... . Eugenika, 2011. Vydavateľstvo Eugenika, ... Túto knihu som dostala ako darček, avšak keď som ju začala čítať, tak mi bolo divné, že názov je místa meditace a očakávala by som, že bude skutočne aj o tej meditácii ale nie len čo sa týka oblasti nejakých záchodov. Keďže to bol ... Místa meditace - Toalety a záchody v různých kultur...SOUVISEJÍCÍ KNIHY