Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2.

Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. - Jeaniene Frost | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeaniene Frost
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeaniene Frost. Číst Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nich. A k tomu miluje jiného upíra! Kira Gracelingová, soukromá vyšetřovatelka z Chicaga, měla toho rána prostě jen dál jít svou cestou. Smysl pro povinnost jí však nedovolil přeslechnout bolestivé sténání, vycházející před úsvitem z opuštěného skladiště. A tak se ocitla ve světě, který si uměla představit jen ve svých nejhorších snech. V jeho středu stojí Mencheres, mladý a sexy upírský mistr, potomek starověkých egyptských faraonů a dědic jejich moci. Za tisíce let na světě však už ztratil chuť žít dál. Ale pak se objevila Kira a odvážně čelila smrti, jen aby ho zachránila. Takovou ženu ještě nepoznal, a tak není divu, že se do ní zamiloval. Ale musí ji nechat odejít zpět do jejího obyčejného světa.. Kira však na něj také nemůže zapomenout. Všude ho hledá, až se omylem zaplete do nebezpečné hry Mencheresových nepřátel. Není jiné cesty: z Kiry se musí stát také upír. Dokáže její láska porazit hrozivou tmu v Mencheresově nitru a zároveň zničit zločinné intriky jeho závistivých odpůrců?


... polibek temnot book. Read 1,876 reviews from the world's largest community for readers ... upíři - 7. stránka - Knižní doupě ... . Ještě před pár dny nevěřila na upíry, a teď je jednou z nic... Kniha Věčný polibek temnot ... Nevěděla jsem, že je to pokračování serie nočních lovců..... Docela mě to mrzí, ale co se dá dělat, tak teď se pustím do čtení pěkně od začátku. ... Ten svět je úžasný a kéž by autorka napsala více knih z tohoto světa. Všem můžu jedině doporučit. Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. Je ... Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. - KOSMAS.cz ... . Všem můžu jedině doporučit. Věčný polibek temnot: Svět nočních lovců 2. Jeaniene Frost ... Věčný polibek temnot Autor: Frost, Jeaniene Nakladatel: Baronet EAN: 9788073844837 ISBN: 978-80-7384-483-7 Originál: Eternal Kiss Of Darkness Překlad: Selementová, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY