Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků

Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků - Pauline Wills | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pauline Wills
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pauline Wills. Číst Jóga světla: Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevtepravou podstatu jógy a skrze ni i moudřejší způsob života. Tato kniha shrnuje tradiční jógové techniky a obohacuje je o aktivaci světelných trojúhelníků prostřednictvím jógových pozic, ásan. Nabízí nejen zdravější způsob života, ale i netušenou možnost, jak se ásanovou praxí, dechovými cvičeními, vizualizací a meditací přiblížit k nejvyšší metě osmistupňové jógové stezky – stavu osvícení. • Ponoříte se do tajů všudypřítomné světelné sítě. • Poznáte, jaké místo v ní zaujímáte. • Seznámíte se podrobně s 10 hlavními a 21 vedlejšími čakrami, které jsou při formování světelných trojúhelníků zásadní. • Naučíte se světelné trojúhelníky vizualizovat a vnímat. • Procítíte energii, kterou tělu přinášejí při setrvání v ásanách. • Spojíte se jejich prostřednictvím se svým vnitřním světlem. Kniha podrobně popisuje dechová cvičení vedoucí k očištění kanálků nádí a zvýšení toku prány v těle, představuje systém hlavních i vedlejších čaker, nabízí techniky, které vedou k jejich aktivaci a očištění, a představuje nový způsob objevování hlubokého duchovního rozměru jógy pomocí vizualizace a procítění světelných trojúhelníků, které chápe jako doprovodný jev postupného duchovního vývoje, jež směřuje k poslednímu stupni jógové stezky – k samádhi. V knize najdete i dechové techniky, sety průpravných cviků a sestavy ásan s pokyny pro správné provedení a popisem zdravotních účinků. Díky knize objevíte světelnou dimenzi svého bytí.


...větla Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhleníků ... Jóga světla | Chrudimka.cz ... . ... Tato kniha shrnuje tradiční jógové techniky a obohacuje je o aktivaci světelných trojúhelníků prostřednictvím jógových pozic, ásan. Nabízí nejen zdravější způsob života, ale i netušenou možnost, jak se ásanovou praxí, dechovými ... Jóga světla. Probuďte energiie Čaker prostřednictvím světelných trojúhelníků. Autor: Pauline Wills Přeložila: Blanka Berounská. Počet stran: 160 Vazba ... Wills Pauline: Jóga světla - alembiq.inshop.cz ... . Autor: Pauline Wills Přeložila: Blanka Berounská. Počet stran: 160 Vazba: brožovaná Formát: 170×230 mm ISBN: 978-80-271-2239-4 Doporučená cena: 349 Kč. Knihu Jóga světla vydalo nakladatelství Metafora. Probuďte energii čaker prostřednictvím světelných trojúhelníků. Objevte pravou podstatu jógy a bytí. Anotace: Obje...SOUVISEJÍCÍ KNIHY