Krtek a zima

Krtek a zima - Hana Doskočilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Doskočilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krtek a zima.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krtek a zima ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Doskočilová. Číst Krtek a zima Online je nyní tak snadné!

POPIS


Konečně je tu zima! řekl si Krtek a vytáhl sáňky. Ale co to? Bílo je všude, ale sníh to není, jen jinovatka. Copak se dá na jinovatce sáňkovat? Na obloze je jen jediný mráček, mráček chudinka, z toho chumelit nebude, postěžoval si Krtek. Ale když se Krtek se sýkorkou postarali, aby se mráček napil vody, mráček rostl, mohutněl, až se z něj začaly sypat vločky, jedna pěknější než druhá. A sníh se sypal a sypal, až jim sáňky v závěji téměř zapadly. Teď jim teprve začala sáňkovačka a koulovačka a ty pravé zimní radovánky!


... vejce / The Little Mole and the Egg - Duration: 5:50 ... Krtek a zima - Hana Doskočilová, Kateřina Miler, Zdeněk ... ... . Krtek / The Mole 405,964 views. 5:50. Der kleine Maulwurf - Offizieller Trailer - V2 - Duration: 1:39. Krtek a sněhulák - Duration: 5:25. FILMY ČESKY A ZADARMO 1,066,702 views. 5:25. Learn with Little Baby Bum | Five Little Monkeys Jumping On The Bed ... Krtek a panda epizoda 10 - Čí je to vajíčko - Duration: 11:17. Krtek a Panda 6,565,877 views. 11:17. Swimming Song + More Nursery Rhymes & Kids S ... Krteček - Krtek a zima - YouTube ... . 11:17. Swimming Song + More Nursery Rhymes & Kids Songs - CoComelon - Duration: 31:38. Little Mole in Winter / Krtek v zimě Dreadlocks Mobile. Loading... Unsubscribe from Dreadlocks Mobile? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe. ... Filmová distribuční sp...SOUVISEJÍCÍ KNIHY