Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích

Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích - David Štýbr | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Štýbr
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích.pdf


Chcete si knihu přečíst?Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Štýbr. Číst Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize naleznete popis finančních trhů, dozvíte se, proč (ne)jsou nebezpečné a jak se na nich chovat, abyste je dokázali využít ve svůj prospěch. Poznáte jak základní, tak pokročilejší techniky analýzy trhů a nejatraktivnější typy obchodovaných aktiv, jako jsou akcie, komodity, měnové trhy a opce. Seznámíte se s obchodními strategiemi, porozumíte správě peněz a v neposlední řadě také filozofii a psychologii kapitálového trhu.Nehledejte v knize rychlý návod na zbohatnutí nebo vydělání miliónů během pár týdnů. To s investováním a obchodováním nemá nic společného - to je hazard. Místo toho kniha nabízí návod, jak efektivně a chytře zhodnocovat finanční prostředky. Po přečtení budete rozumět finančním trhům, jejich pohybům a naučíte se, jak na těchto pohybech vydělávat.


...me investovat a obchodovat na kapitálových trzích V knize naleznete popis finančních trhů, dozvíte se, proč (ne)jsou nebezpečné a jak se na nich chovat, abyste je dokázali využít ve svůj prospěch ... Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích ... ... . Poznáte jak... Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích David Štýbr Grada Publishing, a.s., U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected] www.grada.cz Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích David Štýbr Nakladatel: Grada 2011 Kniha: Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích Autor: David Štýbr V kni ... Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích ... ... .cz www.grada.cz Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích David Štýbr Nakladatel: Grada 2011 Kniha: Začínáme investovat a obchodovat na kapitálových trzích Autor: David Štýbr V knize naleznete popis finančních trhů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY