Jak jsem potkala Brusel

Jak jsem potkala Brusel - Kateřina Farná | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Farná
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem potkala Brusel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak jsem potkala Brusel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Farná. Číst Jak jsem potkala Brusel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je jako stvořená pro všechny, kteří chtějí poznat toto město z mnoha různých pohledů, včetně toho českého. Najdete v ní spoustu zajímavých faktů, nejen praktických informací, které byste konec konců našli v každém turistickém průvodci - ale tato kniha má něco navíc. Bude vám vyprávět očima znalýma - od rodáků, restaurací, bydlení, procházek, přes náhledy do každodenního života "Bruselanů" i "takzvaných Bruselanů", dostanete střípky ze všech možných oblastí, ale vše je sladěno do pro mě dokonalého celku. Jsem velmi ráda, že jsem tuto knihu objevila, neboť toto město mi učarovalo na první návštěvu - stejně jako tato kniha mě okouzlila na první prolistování. Pokud chcete poznat Brusel, ať už jste tam byli, nebo se teprve chystáte, tato kniha vás bude nejen informovat, ale také bavit. Nešetřím chválou, neboť kniha byla napsána pečlivě a s jasným záměrem, který se podařil.


...k jsem potkala Brusel skladem Hodnocení: 93 % ★ Cena 369 Kč ★ Doprava od 49 Kč ★ Dárek: knihy ZDARMA ve výši 369 Kč Jak jsem potkala Brusel Autor: Farná, Kateřina Nakladatel: Grada EAN: 9788024729350 ISBN: 978-80-247-2935- Popis: 1× kniha, flexi, 360 stran, česky Rozměry: 16,5 × 22,4 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Autorské čtení knihy Kateřiny Farné - Jak jsem potkala Brusel ... . vydání) Jak jsem potkala Brusel není ale obyčejným cestopisem. Kromě mnoha faktů se totiž dozvíte i spoustu užitečných informací a seznámíte se všednodenními situacemi, které můžete zažít a s kterými rozhodně nepočítáte. A také se zasmějete, při líčení zábavných historek. Jak novinářka potkala jazyková klišé Kateřina Farná: Jak jsem potkala Brusel.Grada, Praha, 2019, 360 s. Jak jsem potkala Brusel má svým způsobem charakter encyklopedie - ... Farná, Kateřina: Jak jsem potkala Brusel - iLiteratura.cz ... . A také se zasmějete, při líčení zábavných historek. Jak novinářka potkala jazyková klišé Kateřina Farná: Jak jsem potkala Brusel.Grada, Praha, 2019, 360 s. Jak jsem potkala Brusel má svým způsobem charakter encyklopedie - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY