Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní

Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní - Jiří Chvojka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Chvojka,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Chvojka,. Číst Zpěvník Dvanáct měsíců: Noty, Akordové značky, Texty písní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, ale i všichni, kteří se zajímají o zpěv. Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky a textaře Aleše Misaře. Vždy jedna píseň odpovídá jednomu měsíci v roce. Každý si může vybrat písně od žertovných tónů jara přes tropické léto až po melancholii podzimu a kouzlo Vánoc a poskládat tak vhodný repertoár a přizpůsobit jej danému sboru. Písně jsou doplněny akordovými značkami a klavírním doprovodem.


... Noty, Akordové značky, Texty písní Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, ale i všichni, kteří se zajímají o zpěv ... Texty pisni na kytaru levně | Mobilmania zboží ... . Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky ... Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, ale i všichni, kteří se zajímají o zpěv. Ve zpěvníku najdete dvanáct původních písní skladatele Jiřího Chvojky a textaře Aleše Misaře. Vždy jedna píseň odpovídá jednomu měsíci v roce. G+w Lucie Vondráčková Zpěvník: Noty. akordy. texty. fotografie (9790706556154) Zpěvník obsahuj ... Jiri chvojka zpevnik dvanact mesicu noty akordove znacky ... ... . Vždy jedna píseň odpovídá jednomu měsíci v roce. G+w Lucie Vondráčková Zpěvník: Noty. akordy. texty. fotografie (9790706556154) Zpěvník obsahuje 115 písniček s texty, akordy a notovými záznamy. Najdete v něm velké množství barevných fotografií z rodinného archivu. Více informací Zpěvník Dvanáct měsíců ocení nejenom sbormistři na ZŠ nebo ZUŠ, al...SOUVISEJÍCÍ KNIHY