Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek

Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek - Chris McNab | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Chris McNab
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris McNab. Číst Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chris McNab ztělesňuje zkušeného odborníka na techniky přežití. V této příručce se např. dozvíte, jak nastražit pasti na zvířata, zhotovit lovecké nástroje, rozdělat signalizační oheň, postavit iglú, ošetřit žihadlo, slézt skálu, zorientovat se v terénu, připravit si jídlo ze zvěřiny, odhadnout počasí, vysílat signály letadlům a mnohé další. Instrukce doplňuje přes 300 názorných kreseb.Vaše letadlo bylo uneseno.


...KÁ PŘÍRUČKA PŘEŽITÍ SAS A SPECIÁLNÍCH JEDNOTEK Chris McNab ztělesňuje zkušeného odborníka na techniky přežití ... Kniha: Vojenská příručka přežití - Chris McNab | Knihy.ABZ.cz ... . V této příručce se např. dozvíte, jak nastražit pasti na zvířata, zhotovit lovecké nástroje, rozdělat signalizační oheň,... Kniha Vojenská příručka přežití: Příručka přežití SAS a speciálních jednotek na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vojenská... Všechny informace o produktu Kniha Vojenská příručka přežití, porovnání cen z in ... Vojenská příručka přežití - PRESS.SK ... . Hodnocení a recenze Vojenská... Všechny informace o produktu Kniha Vojenská příručka přežití, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vojenská příručka přežití. ... Příručka přežití SAS a speciálních jednotek - Chris McNab . skladem. 187 Kč. doprava od ... V této knize naleznete užitečné návody pro přeži...SOUVISEJÍCÍ KNIHY