Až vysvitne slunce: Srdcovky

Až vysvitne slunce: Srdcovky - Debbie Macomberová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Debbie Macomberová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Až vysvitne slunce: Srdcovky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Až vysvitne slunce: Srdcovky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Debbie Macomberová. Číst Až vysvitne slunce: Srdcovky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Annie Marlowová se po tragické události stěhuje do letního domku na severním pobřeží Pacifiku, kam jako dítě jezdívala s rodiči. V prázdninové oblasti si brzy najde přátele, dokonce prožívá milostné dobrodružství se záhadným umělcem a postupně se zotavuje. Když pak přijde nečekaná příležitost, Annie musí učinit obtížné rozhodnutí – vydat se vstříc novým začátkům, nebo zůstat na místě, které si získalo její srdce?


...svitne slunce Srdcovky Debbie Macomber. 4,5 ( 2) Příběh o síle přátelství a nových začátcích ... Kniha Až vysvitne slunce - Trh knih - můj antikvariát online ... . Annie Marlowová se po tragické události stěhuje do letního domku na severním pobřeží Pacifiku, kam jako dítě jezdívala s rodiči. V prázdninové oblasti si brzy najde přátele, dokonce prožívá milostné dobrodružství ... Až vysvitne slunce 2019; Něžné svítání 2001; Zásah z nebe 1999; všech 35 knih autora. Podobné knihy. Pojízdný krámek snů 2018; Něco jako láska 2018; Zahrada nových začátků 2018 ... Až vysvitne slunce | Albatrosmedia.cz ... . Podobné knihy. Pojízdný krámek snů 2018; Něco jako láska 2018; Zahrada nových začátků 2018; Kniha Až vysvitne slunce je v Až vysvitne slunce Autor: Macomberová, Debbie Nakladatel: Motto EAN: 9788026715184 ISBN: 978-80-267-1518-4 Originál: Cottage by the Sea Překlad: Tomcová, Kateřina Popi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY