Putování naším pravěkem

Putování naším pravěkem - Martin Košťák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Košťák,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování naším pravěkem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Putování naším pravěkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Košťák,. Číst Putování naším pravěkem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha zve čtenáře na cestu časem od nejmladších geologických útvarů do doby vzniku nejstarších hornin. Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichů i důležité události, které měly zásadní vliv na běh geologických dějin. Z každého útvaru je představeno několik charakteristických nalezišť včetně popisu jejich současného stavu a možností sběru studijního materiálu. Text vychází z nejnovějších poznatků a objevů, z nichž některé publikovali sami autoři v prestižních časopisech. Fotografie lokalit a fosilií doplňují moderní rekonstrukce od Petra Modlitby a Jiřího Svobody, dvou předních postav současného paleoartu. Vyobrazené zkameněliny pocházejí z Chlupáčova muzea historie Země Univerzity Karlovy v Praze, Přírodovědecké fakulty, nesoucího jméno vynikajícího českého geologa a paleontologa profesora Ivo Chlupáče. Kniha je určena všem zájemcům o dávnou i nedávnou historii naší planety a vývoj života především na našem území.


...ní naším pravěkem - Martin Mazuch, Martin Košťák Kniha zve čtenáře na cestu časem od nejmladších geologických útvarů do doby vzniku nejstarších hornin ... (PDF) Putování naším pravěkem - ResearchGate ... . Každé z období je popsáno v celosvětovém kontextu a je nastíněna tehdejší rozmanitost rostlin a živočichů i důležité události, které měly zásadní ... Všechny informace o produktu Kniha Putování naším pravěkem - Martin Košťák, Martin Mazuch, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Putování naším pravěkem - Martin Košťák, Martin Mazuch. Putování naším pravěkem Autor: Košťák, Martin a Mazuch, Martin Nakladatel: Granit EAN: 9788072960781 ISBN: 978-80 ... Putování naším pravěkem - Martin Košťák, Martin Mazuch ... ... . Putování naším pravěkem Autor: Košťák, Martin a Mazuch, Martin Nakladatel: Granit EAN: 9788072960781 ISBN: 978-80...SOUVISEJÍCÍ KNIHY