Made in Korea II

Made in Korea II - Miriam Löwensteinová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miriam Löwensteinová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Made in Korea II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Made in Korea II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miriam Löwensteinová,. Číst Made in Korea II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokračování úspěšného sborníku Made in Korea přináší dalších třicet sedm pohledů na rozdělený poloostrov. Korea není jen K-pop a K-drama s uniformně upravenými krásnými tvářemi. Nedá se ani redukovat na absurdní režim, ideologii čučche, hladomory a útěky. Koreji není možné přiřadit jediné adjektivum. Je tradiční i globalizovaná, svázaná tuhými pravidly i svobodná. Je to plnokrevná země se složitou, poněkud jednostranně líčenou historií, širokým spektrem vzájemně se prostupujících náboženských a myšlenkových systémů, rituálů, symbolů a kódů nám důvěrně známých i zcela cizích. Na to, co je Korea, se soustřeďuje druhý díl knihy Made in Korea, v němž autoři znovu poupravují mýty a zjednodušené pohledy Korejců na sebe samé. Publikace je dílem vyučujících a studentů oboru koreanistika Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, kteří v jednotlivých studiích představují témata podle svého zájmu a odbornosti. Výsledkem je sedmatřicet příspěvků se snahou o objektivní i poučený pohled na to, co lze Koreji přisoudit jako typické.


...: Squier By Fender Stratocaster II Hecha en Korea - 1989 ... I Have A Fender Squire II Stratocaster Made In Korea ... ... . Squier By Fender Stratocaster II Made in Korea. Canal de Covers: http://www.youtube.com/user ... New Listing Vintage Fender Squier II Stratocaster Electric Guitar - Made in KOREA #R4057 1989 Korean Squier II Strat..... Discussion in 'Squier Strat Forum' started by HardCoreMetal, Feb 26, 2010. Page 1 of 3 1 2 3 Next > ... probably made in Korea. It will most likely be a plywood body and it looks lik ... The Truth About... Early Korean Squier Strats | Planet Botch ... . It will most likely be a plywood body and it looks like the tuners probably need an upgrade as well as typical other parts like pickups, electronics and trem block. But $80 is a fair ... "Squier II by Fender Stratocaster. Black gloss finish with chrome knobs. Made in Korea S9 Series Silver logo HSS Pickups. Single coils have great articulation. Steve Stine Guitar Lesson - Learn To Solo In 5 Minutes - 6 Note Soloing Technique - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY