Metro 2033

Metro 2033 - Dmitry Glukhovsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dmitry Glukhovsky
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Metro 2033.pdf


Chcete si knihu přečíst?Metro 2033 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dmitry Glukhovsky. Číst Metro 2033 Online je nyní tak snadné!





POPIS


Arťom žije se svým pěstounem ve spletitém labyrintu moskevského metra, na jediném místě na světě, kde je lidstvo po jaderné válce schopné alespoň zčásti přežívat. Jednotlivá lidská společenství živoří v šachtách metra, kde co stanice, to zvláštní komunita, jakýsi mikrostát se všemi svými ctnostmi a nešvary, které známe z každodenního života na zemském povrchu. Arťom se nachází ve stanici, která je pokládána za jedno z bezpečných míst v obrovské síti tunelů, avšak tuto jistotu narušuje temná moc, jež hrozí zničit nejen chlapcovo útočiště, ale celé metro. Mladík, jenž kdysi porušil jedno ze základních přikázání života v metru, je nucen putovat od jedné stanice ke druhé, projít celým moskevským metrem až do poslední stanice, kde žijí v ideálním společenském zřízení kazatelé. Ti údajně vlastní záhadný předmět, který Arťom musí získat, aby zachránil metro před zkázou, jež hrozí nejen zevnitř podzemního mikrosvěta, ale proniká sem i z povrchu v podobě temných sil... Autor za tento román obdržel prestižní evropskou cenu ESFS Awards Eurocon 2007 (cena je označována jako literární nobelovka za sci-fi), jako nejlepší literární debut pro rok 2007. Román se stal předlohou i k úspěšné počítačové hře.


...2033 (Russian: Метро 2033) is a 2002 post-apocalyptic fiction novel by Russian author Dmitry Glukhovsky ... METRO 2033 fr - FILM JEU COMPLET - YouTube ... .It is set within the Moscow Metro, where the last survivors hide after a global nuclear holocaust.It has been followed by two sequels, Metro 2034 and Metro 2035, and spawned the Metro media franchise. The book's English edition was published as a tie-in with its video game ... Metro 2033 is a Post-Apocalyptic Survival-Horror and First Person Shooter video game based on the novel of the same name, Metro 2033, by Russian author Dmitry Glukhovsky.The Ukrainian developing company, 4A Games, and former publishers of the series THQ collaborated with Dmitr ... Amazon.com: METRO 2033. (ENGLISH Ebook) The novel behind ... ... .The Ukrainian developing company, 4A Games, and former publishers of the series THQ collaborated with Dmitry Glukhovsky to create a digital rendition of his novel for the Xbox 360 and PC platforms. Metro 2033 Redux is the definitive version of the cult classic 'Metro 2033', rebuilt in the latest an...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY