Železniční mosty v České a Slovenské republice

Železniční mosty v České a Slovenské republice - Josef Dušan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Dušan
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Železniční mosty v České a Slovenské republice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Železniční mosty v České a Slovenské republice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Dušan. Číst Železniční mosty v České a Slovenské republice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řada železničních mostů je velmi těžko přístupná, některé přístup zcela vylučují. Na druhé straně stavba železničního koridoru a opravy dalších tratí si nové stavby přímo vynutily. Raritou je část železničního mostu v Kolíně nad Labem, která se zvedá při průjezdu remorkéru. Most v Oldřichově si svým tvarem vysloužil název "velbloudí" nebo "dvouhrbý", uvedeny jsou samozřejmě historické kamenné viadukty v Brně a Karlíně, řada velkých kamenných mostů je již mimo provoz: v Horním Slavkově, v Horkách nad Jizerou nebo v Břeclavi. Z Holkova a Velešína jsou uvedeny mostky z koněspřežky, z Veselí nad Moravou je představen model železničního mostu, který se zvedal při průjezdu lodí. ZeStřekova je most patrový, z Jezernice snímek viaduktu v noci slavnostně osvětlovaného. Publikace je doplněna orientační mapkou rozmístění jednotlivých staveb.


...elezniční mosty v České a Slovenské republice Autor: Dušan, Josef Nakladatel: Brnokonzult EAN: ISBN: 978-80-904227-2-8 Popis: 1× kniha, sešitová, 44 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2011 Kniha: Železniční mosty v České a Slovenské republice Autor: Josef Dušan Řada železničních mostů je velmi těžko přístupná, některé přístup zcela vylučují ... Oblasti a závody | Eurovia ... . Hledáte Železniční mosty v České a Slovenské republice od Josef Dušan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Železniční mosty v České a Slovenské republice Josef Dušan. ... PPL v České Republice 99 Kč Nelze objednat PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat Balík Do balíkovny 55 Kč Nelze objednat Uvedené ceny jsou včetně ... Železniční mosty v České a Slovenské republice - Josef ... ... . 33 prodejen po celé ČR Železniční mosty v České a Slovenské republice Josef Dušan. ... PPL v České Republice 99 Kč Nelze objednat PPL na Slovensku 400 Kč Nelze objednat Balík Do balíkovny 55 Kč Nelze objednat Uvedené ceny jsou včetně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY