Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem

Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem - Jiří Rogl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Rogl
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Rogl. Číst Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zcela první tuzemská kniha věnovaná koncertním fotografiím. Tuzemští rockoví fanoušci si možná pamatují Jirku Rogla jako bubeníka, textaře a autora původní tvorby řady našich rockových kapel. Avšak současní rockoví příznivci si ke jménu Jiří Rogl automaticky dosadí fotoaparát. Jiří je totiž jeden z našich nejlepších rockových fotografů. Je to přesně deset let, konkrétně 11. září 2001, kdy Jirka nafotil první koncert. Od tohoto nechvalně proslulého dne jste jej mohli vidět na stovkách koncertů, festivalů a dalších nejen rockových akcí. S jeho fotografiemi se setkáte v různých magazínech zaměřených na hudbu, webových portálech a také na domovských stránkách mnoha světových skupin, které si jeho snímky daly nejen do svých fotoalb, ale některé rovnou na titulní strany. Jiří rovněž nafotil obaly a booklety desítkám skupin a za sebou má také několik úspěšných autorských výstav. Po mnoha letech se Jiří Rogl vrátil k hudbě a společně s novinářskými kolegy Tomášem S. Polívkou a Iljou Kučerou ml. příležitostně hraje v bluesrockovém triu The Critics. Je to tedy deset let, co Jirka poprvé profesionálně cvaknul spouští, a tak společně s vydavatelstvím Alfedus Music nachystal exkluzivní plnobarevnou dvousetstránkovou fotografickou publikaci s názvem Z rockového polosvět(l)a, která zachycuje nejen jeho nádherné snímky, ale nabízí prostřednictvím Jirkových poznámek vzpomínky na nezapomenutelné koncerty a muzikanty.


... aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem Kniha "Z rockového polosvět(l)a" je autorskou vizitkou hudebního novináře a především fotografa Jiřího Rogla ... Proč je kniha s názvem Kmeny fenomén? ... . Tento rockový nadšenec se mezi muzikanty (sám jím také příležitostně ... Z rockového polosvět(l)a: aneb 10 let (nejen) rockovým fotografem Jiří Rogl Nakladatel: Alfedus 2011 Kniha "Z rockového polosvět(l)a" je autorskou vizitkou hudebního novináře a především fotografa Jiřího Rogla. Tento rockový nadšenec se mezi muzikanty (sám jím také příležitostně je) pohybuje už od 80. let. Jeho takřka třicetileté zkušenosti z ... Nakladatelství Alfedus | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Tento rockový nadšenec se mezi muzikanty (sám jím také příležitostně je) pohybuje už od 80. let. Jeho takřka třicetileté zkušenosti z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY