O lidech a lidech

O lidech a lidech - Milan Lasica | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Lasica
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O lidech a lidech.pdf


Chcete si knihu přečíst?O lidech a lidech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Lasica. Číst O lidech a lidech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nicméně dodám, že p. Lasicu konzumuji několik desetiletí a proto pro mě není žádný problém, přímo si ho představit dokonce při psaní jednotlivých slov. A to mě rozesmívalo ještě víc. Naopak čemu jsem se nesmál vůbec, bylo v ediční poznámce uvedené: "Naopak jsem záměrně opomenul texty, které se týkaly ve své době aktuálních politických témat a ve velké míře odrážely slovenskou realitu; v Česku by nemusely být úplně srozumitelné." To považuji za velkou chybu. Hodně mi to připomíná rozhovor z komáří doby s jednou z nákupčích filmů zahraničních produkcí, jak se doslova rozplývala nad jedním z brazilských filmů, aby to uzavřela sdělením, že film nekoupili, protože by ho československý socialistický divák nepochopil. Myslím, že je nanejvýš potřebné vytvářet i rizikové šance pro možné pochopení.


... národní banka představuje animovaný film „O penězích a lidech", jenž zábavnou formou popisuje vznik peněz a jejich vývoj až do dneška ... O myších a lidech - rozbor knihy | RozborKnihy.cz ... . (For english description please scroll ... 50+ videos Play all Mix - Peter Muk a Bára Basiková - O lidech YouTube; Oceán - koncert Pod pyramidou snů - Duration: 1:17:37. little3336 54,817 views. 1:17:37. Bára ... Nejzajímavější citáty o lidech od autorů z celého světa - výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma lidé. Kniha: O myších a lidech Autor: John Steinbeck Přidal(a): Brendy Životopis autora: John Steinbeck (1902 - 1968) prozaik, dramatik, NC; zobrazu ... O zviratech a lidech 09 - YouTube ... . Kniha: O myších a lidech Autor: John Steinbeck Přidal(a): Brendy Životopis autora: John Steinbeck (1902 - 1968) prozaik, dramatik, NC; zobrazuje dobu hospodářské krize, konflikt dobra a zla; v závěru svého života vyvolal rozr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY