Sivý notýsek

Sivý notýsek - Ilja Hurník | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ilja Hurník
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sivý notýsek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sivý notýsek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilja Hurník. Číst Sivý notýsek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm bylo divů světa, na sedmi pahorcích se rozkládal Řím, sedm svobodných umění vyznávali antičtí vzdělanci, o existenci sedmi nebes jsou přesvědčeni uctívači islámu,s e d mNotýsků má na svém kontě nestárnoucí Ilja Hurník. V rozpětí sedmi let vydal v Akropolisu sedm notýsků (Zelený, Modrý, Růžový, Fialový, Infračervený, Tyrkysový a nyní Sivý), jejichž čtenářům nedal ani jednou příležitost zapochybovat o svém literárním mistrovství, neuvěřitelném ovládnutí kouzel a tajů prozaických miniatur. Ať již někdy inklinují více či méně k arabesce, apokryfu, sloupku, bajce, fejetonu, eseji či střídmě fabulované povídce, vždy mají nezaměnitelný rukopis s osobitou poetikou. Jen zřídka se lze v domácí literatuře setkávat s tak ojedinělým smyslem pro překvapivou zkratku, gradaci příběhu a jeho pointování, s nevšední prací s jazykem, jeho rytmem i zvukovou stránkou.


...ník, Sivý notýsek, Akropolis, 2011; Robert Fajkus, Sivý křik, Weles, 1997; Komentáře ... Tipy k poslechu rádia - Dítě čarodějky - rozhlasová tvorba ... ... . Znáte ještě další možnosti co znamená sivý? Nebo jsme zapomněli zmínit jeho opak? Napište nám do komentáře. machal 5. 12. 2018. jsem idiot. Přidat nový komentář Děkujeme za Váš komentář. ... Sivý notýsek Ilja Hurník. Sivý notýsek. Ilja Hurník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Sedm bylo divů světa, na sedmi pahorcích se rozkládal Řím, sedm svobodných umění ... Ilja Hurník | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Sedm bylo divů světa, na sedmi pahorcích se rozkládal Řím, sedm svobodných umění vyznávali antičtí vzdělanci, o existenci sedmi nebes jsou ... Kniha: Sivý notýsek Autor: Ilja Hurník Sedm bylo divů světa, na sedmi pahorcích se rozkládal Řím, sedm svobodných umění vyznávali antičtí vzdělanci, o existenci sedmi nebes jsou přesvědčeni uctívači islámu, s e d m N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY