Poslední hodina

Poslední hodina - Harry Sidebottom | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Harry Sidebottom
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední hodina.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední hodina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harry Sidebottom. Číst Poslední hodina Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jeden muž. Tisíce nepřátel. 24 hodin na přežití… Na vrcholku Hadrianova mauzolea stojí osamělá postava. Hluboko dole se v paprscích zapadajícího slunce třpytí hladina rozbouřené řeky. Všude kolem se rozprostírá nekonečný Řím, nejmocnější město světa. Po schodech nahoru duní kroky. Vlákali ho do pasti. Nepřítel se blíží. Není kam utéci. Musí skočit. Ještě otřesený se vyškrábe z ledové vody. Je sám a beze zbraně, bez peněz i bez přátel, polapen v osidlech smrtelného spiknutí. Stíhají ho nejen městské stráže, ale též najatí zabijáci, kteří mají jediný úkol. Najít ho a zabít. K tomu, aby spiklence odhalil, mu zbývá posledních dvacet čtyři hodin. Zítra, po západu slunce vládce tohoto světa zemře. A s jeho smrtí přijde i chaos a krvavé násilí. Když zemře císař, zemřou i všichni, které Balista miluje. Musí se dostat do Kolosea a varovat Galliena dřív, než opustí císařskou lóži, dřív než padne do rukou vrahů. Čas nelítostně běží.


...dman v roli jedné z největších osobností 20 ... Poslední hodina - Jeffery Deaver | Elektronická kniha na ... ... . století. Winston Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké… Poslední rodina toho podobně jako dramata rumunské nové vlny sděluje o životě v socialismu (a po něm) i bez přímých narážek mnohem více než všechny skanzenové tragikomedie českých režisérů. Matuszynski totiž oproti nim nedělá komprom ... Sivn - Poslední hodina feat. Tremor (prod. D-Low Beats ... ... . Matuszynski totiž oproti nim nedělá kompromisy, nic nám nenalhává a nikoho neomlouvá. 90% (11.11.2016) Sivn - Poslední hodina feat. Tremor (prod. D-Low Beats) Berlín Connection...SOUVISEJÍCÍ KNIHY