Mečem a krví

Mečem a krví - Pip Vaughan-Hughes | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pip Vaughan-Hughes
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mečem a krví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mečem a krví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pip Vaughan-Hughes. Číst Mečem a krví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Král Ludvík IX. se chystá na svoji neslavnou 7. křížovou výpravu. Papež a císař si jdou vzájemně po krku. Hamižnost a ambice se kříží a výsledkem je jako obvykle krev.Petroc z Aunefordu, alias Klapka, jak mu říkají jeho nejbližší přátelé, se jako obvykle ocitá přímo uprostřed dění. Po letech strávených na palubě Kormorána ve společnosti obchodníků s relikviemi se konečně ocitá na pevné zemi. Je z něj bohatý muž, podílník významné benátské banky a mohl by si plnými doušky užívat svého bohatství. Záhy však zjistí, že mezi peníze a svobodu nelze klást rovnítko. Jeho životní osudy se již dlouho protínají s cestami těch nejmocnějších mužů a právě oni ho znovu vtahují do nebezpečné hry na život a na smrt.Vládcové Evropy se v honbě za mocí a bohatstvím neohlížejí na nikoho a na nic. Životy obyčejných lidí pro ně nemají žádnou cenu. Kdo jim nestihne ustoupit z cesty, toho nemilosrdně zadupou. Petroc dobře ví, že pokud chce zůstat naživu, a s ním i jeho přátele a milovaná Iselda, musí si znovu obléknout brnění a zamířit do víru těch nejkrutějších bitev, do srdce křížové výpravy, v níž spolu do poslední kapky krve bojují náboženští fanatici, nevěřící, žoldáci i kacíři. Klapka musí přechytračit i ty nejchytřejší z nich a musí být rychlejší než nemoci a smrt, protože jedině tak nalezne svobodu, kterou hledá. Po celou tu dobu ho při životě drží vzpomínka na domov a sladkou Iseldu, dceru kapitána Montalhaca.


...a krví book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers ... Zaklínač 3: O víně a krvi - Recenze | Vyťukej.cz ... . Čtvrté pokračování série s Petrokem z Aunefordu, které se odehrává ve 1... Get YouTube without the ads. Working... Skip trial. 1 month free. Find out why Close. Ohněm a mečem 1999, CZ dabing Film Dan. Loading... Unsubscribe from Film Dan? Cancel Unsubscribe. Kniha Mečem a krví Přidat komentář. vincek1. 1 27.06.2019. Bohužel jsem knihu přečetl jako první ze série a možná pro ... Mečem a krví - KnihyLevneOnline.cz ... .06.2019. Bohužel jsem knihu přečetl jako první ze série a možná proto není mé nadšení asi dostatečné. ... Mečem a krví Autor: Vaughan-Hughes, Pip Nakladatel: BB art EAN: 9788073819873 ISBN: 978-80-7381-987-3 Originál: The Fool's Crusade Překlad: Kovács, Petr Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2011 Mečem a krví. Pip Vaughan-Hughes. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.4 z 5 hvězdi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY