Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu

Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu - Aleš Sirný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Aleš Sirný
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Sirný. Číst Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Touha po rychlosti, po úspěchu, umění nikdy se nevzdávat i snaha o dosažení dokonalosti. To vše spojuje našich sedmnáct legend, které, ať už na dráze či mimo ni, psali historii okruhových závodů a zanechali výraznou českou stopu i na nejvýznamnějších motoristických podnicích. Díky osobitým příběhům, autentickým rozhovorům, a fotografiím z osobních archivů závodníků i předních fotografů, je tato kniha ojedinělým počinem - seznámíte se s životními osudy i kariérami a nahlédnete za oponu velkých závodů.


...naší silnice: 17 závodníků a osobností českého mosotsportu Aleš Sirný Nakladatel: CPress 2019 Kniha Legendy naší silnice - 17 závodníků a osobností českého motorsportu ... Legendy naší silnice - kjm.cz ... . ... Kniha Legendy naší silnice - 17 závodníků a osobností českého motorsportu je v. Přečtených: 2x: Doporučených: 1x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 3x: Chci si koupit: 7x: dalších seznamech: 1x: Legendy naší silnice: 17 závodníků a osobností českého motosportu Touha po rychlosti, po úspěchu, umění nikdy se nevzdávat i snaha o dosažení dokonalosti. To vše spojuje našich sedmnáct legend, které, ať už na dráze či mimo ni, psali historii okruhových závodů a zanechali výraznou českou stopu i na ... 17 závodník ... Aleš Sirný | Databáze knih ... . To vše spojuje našich sedmnáct legend, které, ať už na dráze či mimo ni, psali historii okruhových závodů a zanechali výraznou českou stopu i na ... 17 závodník...SOUVISEJÍCÍ KNIHY