Tři vánoční dárky

Tři vánoční dárky - Hana Marie Körnerová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři vánoční dárky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři vánoční dárky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová,. Číst Tři vánoční dárky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ať chceme nebo nechceme, naše srdce o Vánocích zjihnou a lásku i zklamání prožíváme mnohem intenzivněji, než ve zbytku roku - byť pro to vlastně není žádný důvod. Tři čeští autoři se pokusili zpříjemnit Vám právě tento výjimečný a zjitřený čas novelami, jež se nesou v duchu adventních či vánočních setkávání i rozchodů, vzplanutí i ochladnutí… Vánoční dárek z pera Hany Marie Körnerové vypráví příběh osiřelé francouzské dívky, jež je nucena přijmout azyl v domě své tety kdesi na východě Čech. Studená zima i neméně chladná poručnice jsou kontrastem žhavého a opravdového strýce, jenž jako by za svou kamennou tváří ukrýval nejedno tajemství… Josef "Pepson" Snětivý se v novele Adventní prsten pohybuje na tenkém ledě skomírajícího manželství. Čtvero adventů vykresluje na vztahu otce a tříletého syna. Ten sice přivádí svého milujícího tatínka do prekérních situací, jeho láska bez podmínek však osvětluje jinak poněkud temný předvánoční čas, jenž jako by vymýšlel bizarní úkryty pro jeden snubní prsten. Vánoční Afrodita, kterou stvořil Alexander Stainforth, sice nemá zrovna míry modelky, ale do vztahu s pohledným veterinářem Lukášem jde - za přispění svérázné babičky - po hlavě, byť občasný pád citelně bolí. Dočká se naplnění své lásky navzdory sněhové kalamitě i vrtochům samolibého šéfa?


...estry-Vánoční svátky ... Okolo stromečku Lojzík se plazí a hledá vánoční dárky, hračky a bonbóny, to děti kazí, v balíčku je teplá košile ... Dárek pro kamarádku | Nejlepsi-darecky.cz ... ... Tři sestry-Vánoční svátky - YouTube ... estry-Vánoční svátky ... Okolo stromečku Lojzík se plazí a hledá vánoční dárky, hračky a bonbóny, to děti kazí, v balíčku je teplá košile. Dárky pro / Dárky pro ženy / Dárek pro kamarádku; Dárek pro kamarádku. Potře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY