Jako rtuť: Zrcadlo 2.

Jako rtuť: Zrcadlo 2. - Amanda Quick | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako rtuť: Zrcadlo 2..pdf


Chcete si knihu přečíst?Jako rtuť: Zrcadlo 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Jako rtuť: Zrcadlo 2. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Virginia Deanová se o půlnoci probouzí vedle mrtvého těla. Zakrvácený nůž v ruce a nijaká vzpomínka na to, co se mohlo přihodit. Temná energie vyzařující ze zrcadel obklopujících místnost přemáhá její smysly. Avšak přichází pomoc, neznámý muž, na nějž však již nezapomene. Owena Sweetwatera, který zdědil rodinný talent k odhalování psychických zrůd pronásledujících londýnské ženy a děti, sem přivedlo vyšetřování vraždy právě včas. Ačkoli členové Společnosti arkány považují Virginii za iluzionistku a šarlatánku, Owen má jiný názor. Virgininy schopnosti jsou skutečné a on je nutně potřebuje k řešení svého případu. Z cyklu Zrcadlo 2.


...ť Zrcadlo 2. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Zrcadla & velká zrcadla - nejlepší výběr | XXXLutz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Stalo se vám někdy, že váš partner dělal něco, co se vám nelíbilo? Něco, co vás dokonce rozčilovalo? Partner vám zrcadlí vaše pocity. I když si to vědomě třeba nechcete přiznat ... Je zajímavé, jak na mě knihy této autorky půso ... Hořká jako rtuť - YouTube ... . I když si to vědomě třeba nechcete přiznat ... Je zajímavé, jak na mě knihy této autorky působí. Jako totální relax a uvolnění. Jako karamelový pohár v cukrárně. Za mě velké plus za viktoriánskou Anglii. Příběh samostatné ženy, schopné postarat se sama sebe, a divokého, temného samotáře na straně dobra mě bavila. Provided to YouTube by Supraphon Hořká jako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY