Magická moc zlata

Magická moc zlata - H.C. Mahlerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
H.C. Mahlerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magická moc zlata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magická moc zlata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor H.C. Mahlerová. Číst Magická moc zlata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od tragické smrti svého syna hrabě Rudolf zahořkl a žije osaměle na zámku Ravenau. Vnučka Jutta, dědička jeho velkého majetku, mu nesmí přijít na oči. Na vině jsou nešťastné okolnosti týkající se bývalé manželky jeho zesnulého syna. Hrabě se obává, aby se nemusel dívat do tváře podobající se té, jež smrt jeho syna zavinila. Proto pobývá komtesa Jutta už několik let v jednom ženevském penzionátu. Nyní však, když výchovné a vzdělávací poslání pobytu v internátu skončilo, nemá hrabě Rudolf jinou volbu než přijmout mladou dívku do svého domu.Zároveň je třeba ochránit mladou komtesu před případným vlivem její matky, která pravděpodobně ještě žije a mohla by usilovat o nemalé dědictví. Pomoci tomu má mladý pohledný Götz von Gerlachhausen.


... moc zlata H.C. Mahlerová Nakladatel: MOBA 2019 Od tragické smrti svého syna hrabě Rudolf zahořkl a žije osaměle na zámku Ravenau ... Magická moc zlata - svdtrading.cz ... . Vnučka Jutta, dědička jeho velkého majetku, mu nesmí přijít na oči. Na vině jsou nešťastné okolnosti týkající se bývalé manželky jeho zesnulého syna. Hrabě se obává, aby se nemusel dívat ... Hledáte Magická moc zlata od Hedwiga Courths-Mahlerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Obsah knihy: Magická moc zlata. Od tragické smrti svého syna hrabě Rudolf zahořkl a žije osaměle na zám ... Magická moc zlata - Hedwiga Courths-Mahlerová | Knihy ... ... . 33 prodejen po celé ČR Obsah knihy: Magická moc zlata. Od tragické smrti svého syna hrabě Rudolf zahořkl a žije osaměle na zámku Ravenau. Vnučka Jutta, dědička jeho vel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY