Mendelův trpaslík

Mendelův trpaslík - Simon Mawer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Mawer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mendelův trpaslík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mendelův trpaslík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Mawer. Číst Mendelův trpaslík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z nejúspěšnějších a nejoceňovanějších knih Simova Mawera, autora bestselleru Skleněný pokoj. List New York Times knihu zařadil mezi nejpozoruhodnější díla vydaná v roce 1997, zájem o něj projevili také filmaři (práva ke zfilmování drží Barbra Streisand).Kniha líčí příběh vědce, který zasvětil svůj život studování genetické poruchy, jež těžce poznamenala jeho samotného. Benedict Lambert je nejen trpaslík, ale také vzdálený příbuzný slavného genetika Gregora Mendela, v románu se tedy - podobně jako v již zmíněném Skleněném pokoji - objevuje i řada českých, respektive moravských reálií.


..."Mendelův trpaslík" Simona Mawera. Moc jsem se těšila, protože pan Mawer už mě několikrát přesvědčil, že by to šlo ... Mawer, Simon: Mendelův trpaslík - iLiteratura.cz ... . Vždycky si říkám, jak to ten chlap dělá, že ať se dotkne jakéhokoliv tématu, v jakémkoliv období, vyleze z toho něco tak čtivého? Mendelův trpaslík. Kdo napsal knihu Mendelův trpaslík? Autorem je Simon Mawer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Také román Mendelův trpaslík (Mendel's Dwarf) patř ... Mendelův trpaslík - Simon Mawer | Elektronická kniha na ... ... . Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Také román Mendelův trpaslík (Mendel's Dwarf) patří mezi nejúspěšnější Mawerovy knihy. List New York Times ho zařadil mezi nejpozoruhodnější díla vydaná v roce 1997, Zatím poslední autorovo prozaické dílo, Skleněný pokoj (The Glass Room), se v roce 2009 dostalo do užšího výběru knih nominovaných na prestižní Man ... Fiktivní Mendelův prasynov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY