Hilda a parádní slavnost

Hilda a parádní slavnost - Luke Pearson, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Luke Pearson,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hilda a parádní slavnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hilda a parádní slavnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Pearson,. Číst Hilda a parádní slavnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrodružství Hildy nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Druhý díl zavádí modrovlasou rozumbradu a její maminku do uspěchaného města Trolberg, jež se ani v nejmenším nepodobá nádherné divočině, kterou musely opustit. Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady… ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! Potká během něj divoké elfy, draky, kteří plivou oheň, tajemného mluvícího havrana a nové kamarády, díky nimž na město Trolberg možná přece jen změní názor. Nenechte si ujít ani první dobrodružství v knize Hilda a pidilidi.


...a parádní slavnost Autor: Pearson, Luke a Davies, Stephen Nakladatel: Paseka EAN: 9788074329678 ISBN: 978-80-7432-967-8 Originál: Hilda and the Great Parade Překlad: Knápková, Martina Ilustrace: Millerová, Seaerra Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Ediční plán na první pololetí 2019 by Nakladatelství ... ... . vydání) Hilda a parádní slavnost Román 2 ... Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady… ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! Potká během něj divoké elfy, draky, kteří plivou oheň, tajemného mluvícího havrana a nové ... Kupte knihu Hilda a parádní slavnost od Luke Pearson, Stephen Davies, Seaerra Miller (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtená ... Hilda a parádní slavnost | O2 Knihovna ... ... Kupte knihu Hilda a parádní slavnost od Luke Pearson, Stephen Davies, Seaerra Miller (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY