Rudá válka

Rudá válka - Vince Flynn, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vince Flynn,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rudá válka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rudá válka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vince Flynn,. Číst Rudá válka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ruský prezident Krupin nemá šťastný rok. Sankce Západu drtí hospodářství jeho země, námluvy Ukrajiny s NATO pokračují, v Rusku se zdvihají masové protesty proti jeho autoritářské politice. Navíc lékaři zjistili, že trpí zhoubným mozkovým nádorem. Má-li mít šanci přežít, bude se muset podrobit dlouhodobé léčbě, která ho oslabí. A tak se samovládce rozhodne pro riskantní postup: po mně potopa. Západní svět tuší, že by Krupin pro odvrácení pozornosti mohl podniknout útok na Ukrajinu. Jenže politik, který už nemá co ztratit, vymyslí ďábelštější plán – invazi tří pobaltských republik. Protože všechny patří do Severoatlantické aliance, znamená to prakticky zahájení světové války. Zabrání jí politici? Stěží. Spojené státy mají krajní řešení: agenta Mitche Rappa a jeho ruského spojence z rozumu Gríšu Azarova, bývalého Krupinova elitního zabijáka.


...máda, celým názvem Dělnicko-rolnická rudá armáda (rusky Рабоче-крестьянская Красная армия, Raboče-kresťjanskaja Krasnaja armija (РККА nebo RKKA), zkráceně jen Красная армия) byla armáda bolševického Ruska (1918-1922) a posléze Sovětského svazu (1922-1946) ... ČR - CZ 24 News ... . S pomocí bývalých důstojníků a specialistů carské ... Nakonec tedy vítězně vstoupila do Prahy Rudá armáda. Získala aureolu osvoboditelky. Na rozdíl od Polska, které mělo zkušenost se sovětskou agresí v roce 1939 a deportacemi stovek tisíc obyvatel do gulagu, drtivá většina Čechů a Slováků příchod sovětských vojáků upřímně vítala. Rudá armáda bojovala na československém území 235 dní - od ... Kniha: Rudá válka - Vince Flynn; Kyle Mills; | Knihy.ABZ.cz ... . Získala aureolu osvoboditelky. Na rozdíl od Polska, které mělo zkušenost se sovětskou agresí v roce 1939 a deportacemi stovek tisíc obyvatel do gulagu, drtivá většina Čechů a Slováků příchod sovětských vojáků upřímně vítala. Rudá armáda bojovala na československém území 235 dní - od 20. září...SOUVISEJÍCÍ KNIHY