Můj tajný zápisník

Můj tajný zápisník - Claire Freedman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claire Freedman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj tajný zápisník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj tajný zápisník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claire Freedman. Číst Můj tajný zápisník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla dělat v budoucnu. Nikomu nemusíš ukazovat tajné fotky tebe a tvých kamarádek a nikdo se nedozví podrobnosti o vašem kamarádství. Nechybí kalendář, kde si můžeš znamenat nejdůležitější tajné události. V kvízu si zase prověříš, jak dobře se znáte s kamarádkami. A pamatuj si: NEZTRAŤ KLÍČE!


...a Můj tajný zápisník je určena všem klukům, kteří mají spousty svých malých tajemství a rádi by si je někde uchovali ... Můj tajný zápisník - Pouze pro kluky! - SEVT.cz ... . Tento zápisník je k tomu jako stvořený. Nabízí volný prostor k vyplňování nejrůznějších dotazníků, tabulek a plnění rozličných úkolů. Můj tajný deník na zip ... Překrásný zápisník pro všechny milovníky Malého prince. Zápisky a postřehy, které si do něj zanesete... 249 Kč 199 Kč Kalendář malého poseroutky 2017. Jeff Kinney. Škola není žádná legrace. Konec konců se stačí zeptat ... Můj tajný zápisník bazar | Databáze knih ... ... 249 Kč 199 Kč Kalendář malého poseroutky 2017. Jeff Kinney. Škola není žádná legrace. Konec konců se stačí zeptat Grega Heffleyho. Kalendář malého poseroutky s ... Knížka Můj tajný zápisník je určena všem klukům, kteří mají spousty svých malých tajemství a rádi by si je někde u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY