Velká kniha rétoriky: Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti

Velká kniha rétoriky: Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti - Wolfgang Bilinski | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Bilinski
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha rétoriky: Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha rétoriky: Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Bilinski. Číst Velká kniha rétoriky: Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete, aby při vašem proslovu lidé se zaujetím a pozorně poslouchali? Chcete, aby byli překvapeni, jak rychle jim uběhl čas během vašeho vystoupení? Chcete, aby vás následně odměnili zaslouženým potleskem? Díky této knize výborně zvládnete proslovy a prezentace při různých příležitostech, ať už půjde o představení produktu, zahájení konference nebo řeč na svatbě či narozeninách. Publikace je ojedinělá tím, že si svůj projev sestavíte zcela individuálně díky komentářům a doporučením zkušeného profesionála v oblasti komunikace. Budete postupovat krok za krokem k cíli stát se dobrým řečníkem - počínaje pečlivou přípravou na projev, který se naučíte správně strukturovat, přes využívání řeči těla a dalších výrazových prostředků a konče brilantním přednesem. Kniha plná praktických tipů, komentářů, příkladů projevů a zkušeností profesionála se stane vaším nejlepším pomocníkem a usnadní vám přípravu vlastního jedinečného projevu.


...ng Bilinski Velká kniha rétoriky Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti Bilinski, Wolfgang, Rhetorik - Das Trainingsbuch Licensed edition by the Haufe-Lexware GmbH & Co ... Velká kniha rétoriky za 11,30€ | Gorila ... . KG, Federal Republic of Germany, Freiburg, 2011 Lizenzausgabe der Haufe-Lexware GmbH & Co. KG, Bundesrepublik Deutschland, Freiburg ... Kniha plná praktických tipů, komentářů, příkladů projevů a zkušeností profesionála se stane vaším nejlepším pomocníkem a usnadní vám přípravu vlastního jedinečného projevu. (jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti) Velká kniha rétoriky Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat př ... Velká kniha rétoriky -- Jak s jistotou a přesvědčivě ... ... . (jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti) Velká kniha rétoriky Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY