Obdivovaná: Villette II

Obdivovaná: Villette II - Charlotte Brontëová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charlotte Brontëová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obdivovaná: Villette II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obdivovaná: Villette II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlotte Brontëová. Číst Obdivovaná: Villette II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sága o životní pouti mladé Angličanky Lucy Snoweové pokračuje. Lucy pracuje v penzionátu madame Beckové ve městě Villette jako učitelka angličtiny a její usedlý život začíná dostávat dobrodružný spád. Na konci prvního dílu jsme ji zastihli na pokraji zoufalství, jež ji dovedlo k rozhodnutí postavit se nejistému osudu čelem. Na začátku dílu druhého se ocitne v bytě dávných známých, o nichž netušila, že je kdy v životě ještě potká. A ukáže se, že tajemné město Villette obývá mnohem více postav z Lucyiny minulosti. Mohla si to uvědomit dřív, ale tváře i povahy lidí, s nimiž trávila dětství, se za ta léta změnily. Vypadá to, že o překvapení nebude nouze. A navíc do života plaché učitelky poprvé vstoupí láska, byť si to Lucy zpočátku odmítá přiznat. Sága Villette patří společně s románem Jana Eyrová k nejznámějším a nejčtenějším knihám Charlotte Brontëové. Čeští čtenáři se s tímto dílem, které patří k vrcholům anglické literatury, dosud měli možnost seznámit jen v upravené, podstatně zkrácené verzi, nyní vychází Villette v českém překladu poprvé kompletně. Sága je rozvržena do tří dílů, z nichž každý zachycuje jednu životní etapu hlavní hrdinky.


... II napsala anglická spisovatelka Charlotte Brontëová ... Světová beletrie | Daranus.cz ... . Čeští čtenáři se s tímto dílem, které patří k vrcholům anglické literatury, dosud měli možnost seznámit jen v upravené, podstatně zkrácené verzi, nyní vychází Villette v českém překladu poprvé kompletně. Obdivovaná. Celkové hodnocení ... Lucy pracuje v penzionátu madame Beckové ve městě Villette jako učitelka angličtiny a její usedlý život začíná dostávat dobrodružný spád. Na konci prvního dílu jsme ji zastihli na pokraji zo ... Zbožňovaná - Villette III (Charlotte Brontë) | Detail ... ... . Na konci prvního dílu jsme ji zastihli na pokraji zoufalství, jež ji dovedlo k rozhodnutí postavit se nejistému osudu čelem. ... 123025. Brontëová, Charlotte - Obdivovaná - Villette II. Praha - Daranus 2011 pevná papírová vazba s obálko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY