Upíři: Naučte se kreslit

Upíři: Naučte se kreslit - Ian Daniels | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ian Daniels
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Upíři: Naučte se kreslit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Upíři: Naučte se kreslit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Daniels. Číst Upíři: Naučte se kreslit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemný šlechtic zahalený v mlze, zlověstné bytosti noci, které číhají v hlubokých lesích, nebo nadpozemsky krásné ženy. Kdo by tyto postavy neznal, kdo o nich nečetl nebo nikdy neviděl žádný film s tímto nebezpečným a podmanivým stvořením temnot? Upíři jsou velmi populární téma pro všechny zájemce o fantasy umění. S touto knihou se můžete naučit také kreslit a přenést tak svoje nejtajnější fantazie na papír. Ať už jste začátečník nebo pokročilý výtvarník, s pomocí knihy Iana Danielse dokážete stvořit působivé obrazy upírů, jejich obětí i dalších prvků fantastického světa nemrtvých. Najdete zde nejrůznější umělecké techniky spolu s podrobně popsanými postupy, stejně jako tipy a triky, které vaše dovednosti ještě umocní. Dozvíte se, kde a jak čerpat inspiraci, jak využít svou představivost nebo okolní svět. V galerii upírů a dalších gotických stvoření pak naleznete ukázky, ze kterých můžete při své umělecké tvorbě vycházet.


...se kreslit. Upíři jsou velmi populární téma pro všechny zájemce o fantasy umění ... Naučte se kreslit - Upíři - Ian Daniels od 8,98 € - Heureka.sk ... . Tato kniha vám - ať již jste naprostý začátečník nebo pokročilý kreslíř či malíř ... Upíři - naučte se kreslit Tato kniha navazuje na řadu oblíbených publikací, které v edici Naučte se kreslit. .. již vyšly. Kreslení upírů doplňuje nabídku knih na podobné téma - kreslení nemrtvých nebo kreslení postav ze světa hrůzy a temné magie. Upíři jsou velmi populární téma pro všechny zájemce o fantasy umění. Tato kni ... Naučte se krelit - Upíři by ZONER software, a.s. - Issuu ... . Upíři jsou velmi populární téma pro všechny zájemce o fantasy umění. Tato kniha navazuje na řadu oblíbených publikací, které v edici Naučte se kreslit... již vyšly. Kreslení upírů doplňuje nabídku knih na podobné téma - kreslení nemrtvých nebo kreslení postav ze světa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY