Tajné dějiny snění

Tajné dějiny snění - Robert Moss | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Moss
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajné dějiny snění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajné dějiny snění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Moss. Číst Tajné dějiny snění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odhalení prvního významného ložiska ropy v Kuvajtu, romány Marka Twaina a zdárné vyvedení otroků na svobodu zásluhou Harriet Tubmanové prostřednictvím „podzemní železnice“. Co mají tyto činy společného? Všechny se nejprve uskutečnily ve snu. Snění má pro příběh lidského pokolení maximální význam. Je naprosto nezbytné pro naše přežití a vývoj, pro tvořivé snahy v kterémkoliv oboru a je zkrátka a dobře nepostradatelné pro to, abychom se dokázali vyrovnat se životem. Sny se zdají každému z nás.V archivních záznamech a ve slavných spisech sleduje autor jednotlivé řetězce snů a odhaluje nám pozoruhodné a přesto pravdivé příběhy historických osobností, jež se svými sny nechaly ovlivnit.V této obšírné vizionářské knize nám Moss představuje nový způsob zkoumání historie a vědomí, a své vypravěčské dovednosti autora bestsellerů kombinuje s prozíravostí badatele na poli starověkých dějin a s osobními zkušenostmi snového cestovatele. Plasticky popisuje překrásnou Lucrecii de Léon, jejíž sny se těšily uznání mocných mužů v Madridu a později během španělské inkvizice byly slovo od slova zaznamenávány. Přibližuje nám fascinující korespondenci mezi Carlem Gustavem Jungem a Wolfgangem Paulim. Na základě desítek let trvajícího vlastního studia Moss zkoumá minulost a zároveň ukazuje cestu, s jejíž pomocí můžeme vybudovat lepší budoucnost.Tajné dějiny snění se zaměřují na stěžejní význam snění a fantazie jakožto tajných motorů v dějinách všech věcí týkajících se člověka – od literatury přes kvantovou fyziku, náboženství, psychologii až po války a uzdravování.


...dějiny snění Autor: Moss, Robert Nakladatel: Triton EAN: 9788073874407 ISBN: 978-80-7387-440-7 Překlad: Elisová, Johana Popis: 1× kniha, vázaná, 440 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2011 (1 ... Snění navrací duši - Léčba šamanským sněním - Robert Moss ... ... . vydání) Tajné dějiny snění se zaměřují na stěžejní význam snění a fantazie jakožto tajných motorů v dějinách všech věcí týkajících se člověka - od literatury přes kvantovou fyziku, náboženství, psychologii až po války a uzdravování. Tajné dějiny snění se zaměřují na stěžejní význam snění a fantazie jakožto tajných motorů v dějinách všech věcí týkajících se člověka - od literatury přes kvantovou fyziku, náboženstv ... Tajné dějiny snění - Knihkupectví Luxor ... . Tajné dějiny snění se zaměřují na stěžejní význam snění a fantazie jakožto tajných motorů v dějinách všech věcí týkajících se člověka - od literatury přes kvantovou fyziku, náboženství, psychologii až po války a uz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY