Dárek pro mistra kata

Dárek pro mistra kata - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dárek pro mistra kata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dárek pro mistra kata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Dárek pro mistra kata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Už šestá kniha o středověkých detektivech Jakubu Protivovi z Protivce a otci Blasiovi nás opět zavede na Nové Město pražské do doby vlády krále Václava IV. Jakub má dlouhodobě nevyřízené účty s nebezpečným loupeživým rytířem Janem Zoulem z Ostředku. Královská hotovost sice dobude jeho hrady a rozpráší jeho rotu, ale on sám spolu s několika nejvěrnějšími druhy uniká. Jakub Protiva musí vynaložit veškerý svůj důvtip, aby se mu dostal na stopu. Sám se přitom ocitá v nebezpečí života a jeho druh Blasius je dokonce odsouzen k smrti za něco, co nespáchal. Jakpak se tentokrát tito dva braši vypořádají s celou kupou záhad a problémů?


...ro mistra kata Jan Bauer Nakladatel: MOBA 2013 Nejširší výběr e-knih je připraven ... Dárek pro mistra kata - Jan Bauer | Elektronická kniha na ... ... . Za pár minut můžete číst Dárek pro mistra kata od Jan Bauer. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Dárek pro mistra kata book. Read reviews from world's largest community for readers. Už šestá kniha o středověkých detektivech Jakubu Protivovi z Protivc... Dárek pro mistra kata Jan Bauer. Dárek pro mistra kata. Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.1 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenář ... Dárek pro mistra kata - Jan Bauer | Elektronická kniha na ... ... . Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.1 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. E-kniha ePUB mobi ... Dárek pro mistra kata E-kniha, česky. Dárek pro mistra kata. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Jan Baue...SOUVISEJÍCÍ KNIHY