Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla

Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla - Iva Nováková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí. Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jejich zvyklosti. Děti spolu s ní procházejí příhodami, které jsou doprovázeny úkoly. Při nich dokreslují, vymalovávají obrázky, spojují je, volí správné varianty, procvičují si základní pravidla a návyky v oblasti mezilidských vztahů, hygieny, životosprávy, oblékání, stolování, bezpečného chování na silnici, ekologie apod. Celý sešit lze použít jako pomůcku pro komplexní projekt, lze však také pracovat výběrově s jednotlivými listy. Kniha je psána pro učitelky MŠ a rodiče předškolních dětí. Iva Nováková je absolventkou výtvarné školy, tvoří omalovánky a vystřihovánky, píše didaktické publikace s doplňovačkami, hádankami a rébusy. V Portálu vyšly její knihy Zábavný pravopis a Víš, co čteš?


... sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí ... Pepina na Instagramu: Jak vypadá sdílení prasečího života?! - YouTube ... . Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jejich zvyklosti. Děti spolu s ní procházejí příhodami, které jsou doprovázeny úkoly. Zázračná proměna opičky Pepiny aneb Jak opice k dobrému vychování přišla. Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškoln ... Prasátko Pepina - Posts | Facebook ... . Pracovní sešit se zábavnými úkoly nejen z oblasti etické výchovy je určen pedagogům v MŠ a rodičům předškolních dětí. Malá opička Pepina se narodila v zoo, postupně se učí orientovat ve světě zvířat i lidí, poznává jeji...SOUVISEJÍCÍ KNIHY