Příběhy víly Březinky

Příběhy víly Březinky - Lenka Svobodová (Vydrová) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Svobodová (Vydrová)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy víly Březinky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy víly Březinky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Svobodová (Vydrová). Číst Příběhy víly Březinky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka je pohádkovým vyprávěním o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. S Aničkou, Lukášem a jejich rodiči zažívá víla Březinka různé příhody a vypráví jim o životě zvířat, stromů a lesních bytostí. Občas použije i nějaké to kouzlo, ale většinou si vystačí s bystrým úsudkem a láskyplným přístupem ke všemu živému. Pomůže z nesnází nejen členům své nové rodiny, ale třeba také klisně, která přivádí na svět hříbě. Nastanou však i chvíle, kdy se do potíží dostane ona sama – a tu se ukáže charakter jejích nových přátel. Kniha je chvílemi napínavým, poučným, ale především laskavým počtením pro mladé čtenáře s otevřenou myslí. Lenka Vydrová žije s manželem na malé farmě v krásné přírodě Českého ráje. V pracovním životě se věnuje vzdělávání mladé generace. Tato knížka je jejím prvním počinem na poli pohádek.


...y informace o produktu Kniha Příběhy víly Březinky - Vydrová Lenka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy víly Březinky - Vydrová Lenka ... Příběhy víly Březinky | KNIHCENTRUM.cz ... . Příběhy víly Březinky Autor: Svobodová (Vydrová), Lenka Nakladatel: Václav Kazda EAN: 9788090578845 ISBN: 978-80-905788-4-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 172 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Kniha: Příběhy víly Březinky Autor: Lenka Vydrová ; Jana Matoušková Pohádkové vyprávění o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. Příbě ... Kniha: Příběhy víly Březinky - Lenka Svobodová | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Kniha: Příběhy víly Březinky Autor: Lenka Vydrová ; Jana Matoušková Pohádkové vyprávění o lesní víle, která se stane součástí lidské rodiny. Příběhy víly Březinky otevírají zcela originální pohled, který nám lidem zůstává většinou ukrytý, totiž vidění světa kolem nás pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY