Malé děti potřebují rituály

Malé děti potřebují rituály - Petra Kunze, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Kunze,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé děti potřebují rituály.pdf


Chcete si knihu přečíst?Malé děti potřebují rituály ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Kunze,. Číst Malé děti potřebují rituály Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktická příručka pro rodiče, přinášející tipy a náměty na každodenní činnosti s dětmi. Malé děti potřebují cítit kolem sebe jistotu, bezpečí, důvěru v blízké osoby. Jedním z faktorů, které jim tyto pocity přinášejí, jsou pravidla a rituály, které je provázejí každý den. V této knize naleznete tipy a náměty na činnosti, které děti potřebují pro svůj zdravý psychický vývoj a které vám pomohou v různých výchovných situacích. Autorky přidaly kreativní nápady pro jednotlivá roční období a sváteční dny.


...ti potřebují cítit kolem sebe jistotu, bezpečí, důvěru v blízké osoby ... Malé děti potřebují rituály - Catharine Salamander ... ... . Jedním z faktorů, které jim tyto pocity přinášejí, jsou pravidla a rituály, které je provázejí každý den. V této knize naleznete tipy a náměty na činnosti, které děti potře Malé děti potřebují cítit kolem sebe jistotu, bezpečí, důvěru v blízké osoby. Jedním z faktorů, které jim tyto pocity přinášejí, jsou pravidla a rituály, které je provázejí každý den. V této knize naleznete tipy a náměty na činnosti, které děti potřebuj ... Rituály dětí - Diskuze - eMimino.cz - těhotenství, děti ... . V této knize naleznete tipy a náměty na činnosti, které děti potřebují pro... Malé děti potřebují rituály Autor Catharina Salamander. Populární; Malé děti potřebují cítit kolem sebe jistotu, bezpečí, důvěru v blízké osoby. Jedním z faktorů, které jim tyto pocity přinášejí, jsou pravidla a rituály, kter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY