Základy systemické terapie

Základy systemické terapie - Kurt Ludewig | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kurt Ludewig
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy systemické terapie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy systemické terapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Ludewig. Číst Základy systemické terapie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Samostatný psychoterapeutický směr systemická terapie vznikl na začátku osmdesátých let 20. století jako další fáze vývoje rodinné terapie. Metody a techniky systemické terapie se však už dlouho používají i v jiných terapeutických školách a v nejrůznějších aplikačních oblastech.Kurt Ludewig patří k první generaci systemických terapeutů a je autorem několika základních publikací v oboru. Tuto svou knihu koncipoval jako úvod do problematiky, shrnuje v ní pregnantním a srozumitelným způsobem základy systemické terapie. Autor popisuje nejprve podstatu systemického myšlení na úrovni biologie, neurověd, sociologie a systemické teorie, v druhé části jsou pak představeny základy systemického jednání v terapeutické praxi. Kniha se stane cenným průvodcem jak pro studenty psychologie a příbuzných oborů a zájemce o systemickou terapii, tak i pro psychology a terapeuty.


...ká terapie je výrazně kognitivní, krátkodobá terapie, která zaměřuje pozornost na významy, které jsou připisovány, mobilizuje vlastní autosanační schopnosti klienta ... Kniha Základy systemické terapie - Trh knih - můj ... ... . Terapeut se nezaměřuje na problém ve vakuu, ale v jeho relacích k sociálnímu kontextu. Základy systemické terapie 4.5. 1 recenze ; Samostatný psychoterapeutický směr systemická terapie vznikl na začátku osmdesátých let 20. století jako další fáze vývoje rodinné terapie. Metody a techniky systemické terapie se však už dlouho používají i v jiných terapeutických školách a v nejrůzněj ... Kurt Ludewig - Základy systemické terapie | Spálená 53 ... . století jako další fáze vývoje rodinné terapie. Metody a techniky systemické terapie se však už dlouho používají i v jiných terapeutických školách a v nejrůznějších aplikačních ... Kupte knihu Základy systemické terapie (Kurt Ludewig) s 14 % slevou za 167 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY