Láska na scéně: Tea Sister

Láska na scéně: Tea Sister - Tea Stiltonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tea Stiltonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska na scéně: Tea Sister.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska na scéně: Tea Sister ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tea Stiltonová. Číst Láska na scéně: Tea Sister Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tea Stiltonová je myš, a právě proto měla tu čest studovat na slavné Mausford College! Tehdy se tam sešlo pět opravdu výjimečných dívek... tedy myšek. Přezdívaly si Tea Sisters a chtěly se stát opravdovými novinářkami! Život na internátu plný učení, přátelství, lásek a drobných nevraživostí je opravdu napínavý, a tak se spolu s nimi vrhněte do prvního dobrodružství. Na internátu se rozbíhá konkurz pro hru Romeo a Julie – nejromantičtější tragédii všech dob. Kdo nakonec získá hlavní roli? A neohrozí to dosud nerozlučné přátelství pěti myšek?


...a internátu plný učení, přátelství, lásek a drobných nevraživostí je opravdu napínavý, a tak se spolu s nimi vrhněte do ... Colettin tajný deník | Albatrosmedia.sk ... ... Zobrazit celý text Láska na scéně Tea Sister Stilton Tea: Láska na scéně! (Tea Sisters) Vítejte na Velrybím ostrově, kde mají sídlo slavná výzkumná a studijní centra: Laboratoř mořské biologie, Astronomická observatoř a hlavně starobylá a prestižní škola Mausford College! Také Tea Stiltonová měla tu čest tu studovat! Tehdy se v Mausfordu sešlo pět opravdu ... Tea Stilton: Láska na scéně Život na internátu . CooBoo, 2011. 2-3 hodiny čítania. Vydavateľstvo CooBoo, 2011. Séria Tea ... Láska na scéně - Tea Stiltonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Tea Stilton: Láska na scéně Život na internátu . CooBoo, 2011. 2-3 hodiny čítania. Vydavateľstvo CooBoo, 2011. Séria Tea Stilton. Myši mají stejné problémy jako holky! Nevěříte? T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY