Pokládání dlažeb a obkladů: Udělej si sám

Pokládání dlažeb a obkladů: Udělej si sám - Erich H. Heimann | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erich H. Heimann
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokládání dlažeb a obkladů: Udělej si sám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokládání dlažeb a obkladů: Udělej si sám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich H. Heimann. Číst Pokládání dlažeb a obkladů: Udělej si sám Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pořizujete nové bydlení a rádi byste si položili dlažbu a obklady podle svého vkusu? Plánujete modernizaci staré koupelny a nevíte jak na to? Poradíme vám. V této knize naleznete všechny potřebné informace týkající se typů dlaždic a obkladů, formátů, lepidel, spárovacích hmot, pokládky a pracovních postupů. Díky srozumitelnému popisu a fotografické příloze zvládne všechny projekty i průměrně zručný kutil.


...ní dlažeb a obkladů % Listování. Pokládání dlažeb a obkladů Udělej si sám Erich H ... Pokládání dlažeb a obkladů od 99 Kč - Heureka.cz ... . Heimann. Obklady a dlažbu zvládnete jako profíci! Pořizujete nové bydlení a rádi byste si položili dlažbu a obklady podle svého vkusu? Plánujete modernizaci staré koupelny a nevíte jak na to? Poradíme vám. Pokládání dlažeb a obkladů. Dlažba na omítnutých plochách U tohoto postupu nenastávají problémy, pokud je omítka čistá, suchá, pevná a rovná. Staré tapety, volnou omítku a nedržící nátěry je nutné odstranit. Nerovnosti je mož ... Kniha: Pokládání dlažeb a obkladů -- Udělej si sám - Erich ... ... . Staré tapety, volnou omítku a nedržící nátěry je nutné odstranit. Nerovnosti je možné zahladit vyrovnávací stěrkovou hmotou. Pokládání dlažeb a obkladů. 3.99 € Erich H. Heimann. Udělej si sám. Pořizujete nové bydlení a rádi byste si položili dlažbu a obklady podle svého vkusu? Plánujete modernizaci staré koupelny a nevíte jak na to? Poradíme vám. V této knize naleznete všechny potřebné i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY