Dračí doupě II - Bestiář

Dračí doupě II - Bestiář - Karel Černín, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Černín,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí doupě II - Bestiář.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí doupě II - Bestiář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černín,. Číst Dračí doupě II - Bestiář Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nebezpečí číhá všude. Na nočním nebi krouží siluety vampýrů a z rozvalin chrámů se ozývá kvílení mrtvých kněžek. Lesem se žene divoká honba s bezhlavým lovčím v čele, v patách jí táhnou přízrační vlci a jezinky hodující na mršinách. Stepí se šíří děs z obřího červa olgoje chorchoje, na moři může vaši loď napadnout kraken, v jeskyních si zas dávejte pozor na zákeřné permoníky. A pokud všechny hrozby ve zdraví přečkáte a uložíte se ke spánku, noční můra už na vás ve snech netrpělivě čeká... V knize najdete více než stovku bytostí připravených pro vaše dobrodružství, od obyčejných lidí až po netvory. Oproti bestiáři v základních pravidlech je popisu každého tvora věnováno více místa, takže uvnitř naleznete rozsáhlejší zápletky, propracované vztahy s jinými bytostmi, nápady na využití nestvůr ve snovém světě, oblíbené manévry a řadu dalších zajímavostí. Těšit se můžete na nové zvláštní schopnosti i na tipy pro tvorbu vlastních bytostí. S tímto Bestiářem čekají vaše hráče neobvyklé výzvy, tajemství, jež mohou odkrývat, okamžiky plné napětí i humoru, a v neposlední řadě spousta zábavy.


... doupě II - Bestiář. 2014-07-10 20:59:49 ... Katalog | Dračí doupě II ... . Skladem 42 ks Zboží doručíme cca ve středu 20.05.2020. Doprava od 39 K ... Samostatný Bestiář pro Dračí doupě II, na jehož stránkách najdete více než stovku nových bytostí, vychází na konci listopadu.Čtenářům Pevnosti jsme jej postupně přiblížili v několika ochutnávkách, které vám nyní nabízíme ke stažení. Bestiář Unlimited. od Wulfric » 20. 2. 2018, 20:49 ... ↳ ... Dračí doupě II - Bestiář - Dračí doupě | iHRYsko ... ... . od Wulfric » 20. 2. 2018, 20:49 ... ↳ Dračí doupě ↳ Dračí doupě II ↳ (skryté) Testování DrD II revize ↳ Dračí doupě Plus ↳ Dungeons and Dragons a OSR ↳ Fate ↳ Neviditelná kniha ↳ Powered by the Apocalypse ↳ Příběhy Impéria Samostatný Bestiář pro Dračí doupě II, na jehož stránkách najdete více než stovku nových bytostí, vychází na konci listopadu.Čtenářům Pevn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY