Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy

Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy - Pavel Chrastina | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Chrastina
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Chrastina. Číst Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Opět ze měnil zákon o silničním provozu a právě tato publikace nabízí adeptům řidičského umění jeho novelizovanou verzi platnou od 1. 8. 2011. Nově zpracované testy vám umožní prověřit si nastudované vědomosti a zvýšit své šance u závěrečných zkoušek. Držitelům řidičských průkazů kniha usnadní orientaci v aktuálním bodovém systému. Věřte, že po prostudování této učebnice vás za volantem nemůže nic zaskočit.


...ola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy ... Novinky - Garáž.cz ... . ... o silničním provozu a právě tato publikace nabízí adeptům řidičského umění jeho novelizovanou verzi platnou od 1. 8. 2011. Nově zpracované testy vám umožní prověřit si nastudované vědomosti a zvýšit své šance u závěrečných zkoušek ... Všechny informace o produktu Autoškola od A do Z, ... Autoškola od A do Z. Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy - Pavel Chra ... Autoskola ondrej weigel | Sleviste.cz ... . Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy - Pavel Chrastina . info v obchodu. 159 Kč. doprava od ... Autoškola 2018. Pravidla, značky, testy - Ondřej Weigel. od 126 K ... Autoškola od A do Z: Aktualizovaný bodový systém, nové značky a testy Co nám zbořili: od továrny k hypermarketu Jak myslí milionáři: Staňte se mistrem ve hře financí Neváhejte! Jsem člověk s kterým tréma udělá rozhodně své, ale u paní Pavlasové je to úplně jedno..ta Vás prostě naučí vše od A do Z. Jestli to chce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY